DYPLOMY DYPLOMY DYPLOMY

18 czerwca – 26 czerwca

OTWARTE OBRONY DYPLOMÓW

Zapraszamy na otwarte obrony dyplomów studentów Wydziału Malarstwa i Nowych Mediów!

Studenci przez ostatnie miesiące intensywnie pracowali nad pracami dyplomowymi, a teraz nadszedł czas, aby zobaczyć efekty ich zmagań! 
Zapraszamy na kilka dni pełnych sztuki!

Pamiętajcie! To egzamin – pytajcie, wspierajcie, a na koniec bijcie brawo!

Harmonogram:

18 czerwca:
Godzina 11.00 Blanka Zabłocka Galeria Zona Sztuki Aktualnej
Godzina 16.00 Hanna Kaszewska Galeria Zona Sztuki Aktualnej

19 czerwca:
Godzina 11.00 Agata Przewoźniak Hol, 1 pietro Pałac pod Globusem
Godzina 12.00 Wiktoria Walendzik Galeria Zona Sztuki Aktualnej
Godzina 14.00 Patrycja Migiel Trafostacja Sztuki
Godzina 16.00 Dobromiła Hada-Jasikowska Obrońców Stalingradu 17 (ul. Edmunda Bałuki 17)

20 czerwca
Godzina 13.00 Olena Janicka Galeria Zona Sztuki Aktualnej
Godzina 16.00 Emilia Turek Obrońców Stalingradu 17 (ul. Edmunda Bałuki 17)
Godzina 18.00 Alicja Pliszka Trafostacja Sztuki
Godzina 20.00 Matylda Pietkiewicz Klub Love All Together ul. Tkacka 8
Godzina 21.00 Stanisław Henkelman Klub Love All Together ul. Tkacka 8

21 czerwca
Godzina 11.00 Dominika Wyrobek Galeria Zona Sztuki Aktualnej
Godzina 12.30 Aleksandra Mechel Obrońców Stalingradu 17 (ul. Edmunda Bałuki 17)
Godzina 16.00 Karolina Nikiel Czarna Sala (teatr Akademii), sala 310
Godzina 18.00 Agnieszka Pietrzyk Galeria Zona Sztuki Aktualnej
Godzina 20.00 Marta Krysińska ul. Mieszka I 63/64

22 czerwca 
Godzina 11.00 Anastazja Mikhno Galeria Zona Sztuki Aktualnej
Godzina 14.00 Paulina Kiewszyn Obrońców Stalingradu 17 (ul. Edmunda Bałuki 17)
Godzina 16.00 Paulina Koniuk-Fonżychowska Galeria Zona Sztuki Aktualnej
Godzina 19.00 Patrycja Kuracińska Sala Kopernikańska PUM w szpitalu na Pomorzanach (ul. Powstańców Wlkp. 72).

25 czerwca 
Godzina 12.00 Karolina Gołębiowska Pałac Ziemstwa
Godzina 14.00 Wiktoria Radecka Obrońców Stalingradu 17 (ul. Edmunda Bałuki 17)
Godzina 16.00 Eugenia Wasylczenko Czarna Sala (teatr Akademii)

26 czerwca
Godzina 10.00 Wojciech Bońkowski dziedziniec Akademii Sztuki
Godzina 11.00 Agnieszka Grzywacz Czarna Sala (teatr Akademii)
Godzina 12.00 Aleksandra Mrozowska Galeria Zona Sztuki Aktualnej, dziedziniec Akademii
Godzina 14.00 Jolanta Wesoły Trafostacja Sztuki
Godzina 16.00 Michał Dobrucki Scena Malarnia – Teatr Współczesny
Godzina 18.00 Dominika Pijanowska Obrońców Stalingradu 17 (ul. Edmunda Bałuki 17)
 
arrow