Dyplomy 2016 WMiNM

20 czerwca 2016 (poniedziałek)
1. Dominika Wyrobek, ul. Obrońców Stalingradu 17. godz. 10.00
2. Michał Bączyński, Zona Sztuki Aktualnej, Akademia Sztuki Plac Orła Białego 2, godz. 12.00
3. Joanna Orzechowska, Zona Sztuki Aktualnej, Akademia Sztuki Plac Orła Białego 2, godz. 13.00
4. Artur Rozen, Parking - STORRADY PARK OFFICES, ul. Storrady Świętosławy 3, godz. 15.00
5. Maciej Nowacki, piętro 2 - STORRADY PARK OFFICES, ul. Storrady Świętosławy 3, godz. 16.00
6. Marta Hryniuk, piętro 1 - STORRADY PARK OFFICES, ul. Storrady Świętosławy 3, godz. 17.00

21 czerwca 2016 (wtorek)
1. Hanna Olejnik, ul. Obrońców Stalingradu 17. godz. 10.00
2. Paulina Kałka, sala konferencyjna CPK, wejście przez Akademię Sztuki Plac Orła Białego 2, godz. 12.00
3. Marcin Korneluk, Zona Sztuki Aktualnej, Akademia Sztuki Plac Orła Białego 2, godz. 13.00
4. Nina Jochymek, sala 109, Akademia Sztuki Plac Orła Białego 2, godz. 14.00

22 czerwca 2016 (środa)
1. Martyna Szwinta, Zona Sztuki Aktualnej, Akademia Sztuki Plac Orła Białego 2, godz. 10.00
2. Igor Krupczyński, sala 109 Akademia Sztuki Plac Orła Białego 2, godz. 11.00
3. Rafał Żarski, ul. Obrońców Stalingradu 17. godz. 13.00

23 czerwca 2016 (czwartek)
1. Jolanta Brygert, Zona + sala 310 CPK, godz. 10.00
2. Paulina Bieniek, sala109, 11.30
3.Aleksandra Mrozowska, Zona, 12.30
4. Olga Dziubak, ul. Obrońców Stalingradu 17. godz. 14.30
5. Karolina Mełnicka, Zona, 16.30

24 czerwca 2016 (piątek)
1. Tatiana Pancewicz, Zona Sztuki Aktualnej, Akademia Sztuki Plac Orła Białego 2, godz. 10.00
2. Patrycja Migiel, Zona Sztuki Aktualnej, Akademia Sztuki Plac Orła Białego 2 + sala konferencyjna CPK, godz. 11.00
2. Laura Mulica, ul. Obrońców Stalingradu 17. godz. 13.30
3. Uladzimir Paźniak

25 czerwca 2016 (sobota)
1. Paweł Lisowski, sala 106 + Pracownia Obrazu 1, Akademia Sztuki Plac Orła Białego 2, godz. 10.00
2. Kacper Kapela, Portiernia CPK, Akademia Sztuki Plac Orła Białego 2, godz. 11.00
3. Mateusz Żegliński, sala 310 CPK, Akademia Sztuki Plac Orła Białego 2, godz. 12.00
 
arrow