Sukces studentów Komunikacji Wizualnej!

Szpital Regionalny w Kołobrzegu, w ramach współpracy z naszym Wydziałem zorganizował konkurs na logo szpitala, adresowany do studentów Komunikacji Wizualnej.
 
W konkursie wzięło udział 15 studentów; do drugiego etapu zleceniodawca zakwalifikował 7 prac sześciorga studentów: Darii Praczkowskiej, Elżbiety Moskowicz, Roberta Konopskiego, Eugenii Wasylczenko, Kamili Pytel i Jolanty Kozaczuk.
 
Na fanpage’u szpitala przeprowadzono głosowanie, w wyniku którego internauci jako najlepsze wskazali logo Darii Praczkowskiej (dołączam obrazek).
 
W czwartek, 9 marca wymienieni wyżej studenci zaprezentowali swoje prace wobec komisji konkursowej i przedstawicieli mediów w sali konferencyjnej szpitala w Kołobrzegu. W wyniku głosowania dziewięcioosobowej komisji konkursowej za najlepsze logo dla szpitala uznano pracę Roberta Konopskiego. Zwycięzca otrzymał nagrodę w wysokości 3 tys. zł; Pan Robert Konopski otrzyma dodatkowo warte 7 tys. zł zlecenie wykonania sytemu identyfikacji wizualnej szpitala. Będzie to tematem jego pracy dyplomowej w Pracowni Komunikacji Wizualnej, prowadzonej przez dr hab. Waldemara Wojciechowskiego i dr Monikę Zawadzki.
 
 
 
 
arrow
 
arrow
 
arrow